Poniżej zamieszczamy najciekawsze pytania nadesłane przez odwiedzających naszą stronę, wraz z odpowiedziami. Dziękujemy naszym Respondentom za współpracę w rozwijaniu niniejszego działu.


 
  Chciałam się dowiedzieć, w jakiej kolejności mają iść do ołtarza druhny, drużbowie i Pan Młody - ja będę prowadzona przez ojca. Czy druhny mają czekać przy ołtarzu z Młodym czy iść przede mną?

  Jak się profesjonalnie prosi o potwierdzenie przybycia i gdzie się to pisze w zaproszeniu?

  Czy wypada żeby było dwóch świadków jednakowej płci? Czytam tutaj na forum o takich przypadkach, ale nigdy takiej sytuacji na żywo nie widziałam.

  Jakie są możliwości, aby zorganizować przyjęcie weselne w ogrodzie?

  Moje pytanie dotyczy wypisywania imiennych zaproszeń. Czy mam napisać „Pani X wraz z mężem”, czy raczej "Państwo Helena i Robert X"? Jak zachować się w przypadku osoby rozwiedzionej, czy wpisać „Pani Y wraz z osobą towarzyszącą”?

  Moje wątpliwości budzi kwestia zapraszania na ślub współpracowników i szefów.
Ślub mój w firmie nie jest tajemnicą, dodam więcej, ostatnio dosyć dużo na jego temat jestem wypytywana. Chciałabym zaprosić moich współpracowników oraz szefostwo, ale nie chciałabym popełnić żadnej gafy.
Czy mogę zaprosić "firmę" tylko do kościoła? Nie są mi aż tak bliscy żeby zapraszać ich na rodzinną uroczystość weselną. Jednak parę razy skorzystałam z ich pomocy np. odnośnie poleconego lokalu czy orkiestry. Czy nie poczują się urażeni?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Proszę wysłać Swoje zapytanie - odpowiedzi na najciekawsze pytania zostaną opublikowane na łamach serwisu
 
Pytanie:
Państwa e-mail:
 
Dane osobowe naszych Respondentów nie będą publikowane
 
 
 
|
 
English